Uncategorized

Wypad za miasto bez dzieci – Hotelik Szczęsne

Wiosna to idealny okres na odetchnięcie i wybranie się gdzieś za miasto, odpoczynek wśród kwitnących drzew, krzewów i kwiatów. Najlepiej w taki wypoczynek wpisać ciszę – a jej uzyskanie jest niemożliwe przy dzieciach. Raz kiedyś warto zostawić pociechy u babci lub przyjaciół i wybrać się z drugą połówką w jakieś klimatyczne miejsce. Tutaj polecamy Wam Hotelik Szczęsne, bo choć to miejsce przyjazne dzieciom, tak chętnie ugościmy i pary – że tak powiemy chwilowo – bezdzietne!

Hotelowe oczko wodne
77
vintyge młynek do kawy
75

Wiosna w Hoteliku Szczęsne

Wiosna w Hoteliku Szczęsne to doprawdy piękny okres – wszak ten pensjonat położony jest na uboczu, a otoczony jest piękną zielenią oraz bliskością lasów i jezior. To fantastyczne miejsce do spacerów i wypoczynku, oferujące nie tylko zjawiskową okolicę, ale i wiele innych rzeczy – jak pyszne śniadania z domowymi przysmakami. Tutaj wypoczniesz z książką na świeżym powietrzu ze znakomitą kawą, przespacerujesz się po zachwycającym łonie natury czy… po prostu w końcu się wyśpisz! To fenomenalna szansa na ucieczkę od zgiełku, spokój i relaks – na który każdy z nas zasługuje!

Oferta pensjonatu w miejscowości Szczęsne

Hotelik Szczęsne oferuje przytulne pokoje w rozsądnych cenach. Każdy pokój tu posiada łazienkę z prysznicem i jest wyposażony w telewizor LCD oraz radio (oferujemy również darmowy dostęp Wi-Fi). Gościom – poza kameralnym klimatem oraz pełną dyskrecją – zapewnia się tu również bezpłatny parking oraz dostęp do całodobowej recepcji, a także piękny teren zielony – o którym już wspomnieliśmy – idealny do wypoczynku. Hotelik posiada także restaurację, w której zawsze można zjeść coś ciepłego i smacznego – zdecydowanie warto tutaj zjeść! Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie – od zwykłych tostów po wyśmienite regionalne pierogi!

Hotelik Szczęsne – Olsztyn – regionalne atrakcje

Nie można zapomnieć o tym, że Hotelik Szczęsne znajduje się nieopodal Olsztyna, w którym nie brakuje atrakcji. Zachwyci on miłośników zwiedzania – w stolicy Warmii i Mazur warto zobaczyć choćby Stare Miasto, Planetarium, a także odwiedzić nowocześnie zagospodarowaną plażę miejską nad jeziorem Krzywym (Ukiel). Sam region obfituje tu w różnorodne zabytki i interesujące miejsca – od azu nasuwa się na myśl grunwaldzkie pole bitwy oraz warownie Państwa Krzyżackiego – warto tutaj wiedzieć, że w dawnych Prusach występuje największe skupisko zamków średniowiecznych w Europie. Innymi ciekawymi atrakcjami mogą być znane miejsca pielgrzymkowe (np. Święta Lipka i Gietrzwałd), pałace i dwory dawnych Prus Wschodnich (np. Drogosze, Galiny, Ponary), a także obiekty z okresu II wojny światowej (np. Wilczy Szaniec, bunkry w Mamerkach). Jak widać – nikogo to miejsce nie zawiedzie!

Wszystkich poszukiwaczu spokoju i wytchnienia serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego pensjonatu, który – jak widzicie – oferuje naprawdę wiele przyjemności – pod każdym wzgledem: natury, wypoczynku, pysznych posiłków i zabytków! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu!