Uncategorized

Ferie zimowe i Walentynki na Mazurach – Hotelik Szczęsne

Plany urlopowe oraz na ferie zimowe, zazwyczaj zaczynamy od wyboru miejsca, z którym powiązana jest pora roku. Zimą rzadko myślimy o mazurskich jeziorach i krajobrazach, niemniej nawet zimą warto odwiedzić Warmię i Mazury. Te tereny mają mnóstwo uroku nawet w niezbyt ciepłych miesiącach roku! Jakiego? I cóż takiego w tych rejonach magicznego? O tym przekonacie się czytając nas wpis blogowy!

pexels-photo-688660
Hotelik zimą
vintyge młynek do kawy
dyskretny pokój hoteliku

Czy warto jechać na Warmię i Mazury zimą?

Warmia i Mazury mają mnóstwo uroku również zimą. Niewiele jest miejsc, które są tak przepełnione naturą oraz pięknymi krajobrazami zimowymi – zamarzniętymi taflami jezior oraz białym puchem w rozległych lasach. Tutaj zachwycają widoki i nie potrzeba zbyt wiele, aby cieszyć się spokojem i harmonią. Co więcej, nawet zimą można znaleźć tutaj swojski miód, ryby z mazurskich jezior czy świeże mleko.

W lokalnych pensjonatach i hotelikach można trafić także na pyszne regionalne potrawy oraz odkrywać uroki przyrody na własną rękę. Takim miejscem z całą pewnością jest Hotelik Szczęsne, który znajduje się na trasie Olsztyn-Szczytno. W tym miejscu nie tylko efektywnie odpoczniesz, ale i będziesz miał szansę szybko dostać do Olsztyna – stolicy tego magicznego województwa.

Hotelik Szczęsne – otwarty na gości zimą!

Hotelik Szczęsne to idealne miejsce na zimowy odpoczynek. Okolice pensjonatu to lasy oraz inne tereny zielone, a także rozległe jeziora. Nie brakuje weń miejsc także na aktywności na świeżym powietrzu – w Olsztynie nie brakuje atrakcyjnych lodowisk oraz innych atrakcji, które z całą pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom.

To także klimatyczne miejsce na spędzenie Walentynek. W tak spokojnej okolicy można spędzić fantastyczny i romantyczny wieczór z drugą połówką. Pokoje z łazienkami zaaranżowane są w stylu skandynawskim, dzięki czemu charakteryzują się przytulnym i ciepłym klimatem. Istnieje tutaj możliwość wynajmu pokoi nie tylko na doby, ale i na godziny – nie można zapomnieć także o pełnej dyskrecji pracowników hoteliku oraz faktu, że do każdego pokoju prowadzą oddzielne wejścia. Taki wypad bez wątpienia byłby miłą niespodzianką dla każdej walentynki!

Szukasz miejsca do wypoczynku zimą na terenie Warmii i Mazur? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Hoteliku Szczęsne! Warto wybrać się tutaj nawet w chłodnej porze roku, gdyż klimatyczne pomieszczenia oraz piękna natura pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój, a i nie brakuje licznych innych atrakcji w okolicy! Zachęcamy do odwiedzenia naszego pensjonatu oraz kontaktu!