WYGODNE I NIEDROGIE POKOJE GOŚCINNE W OLSZTYNIE

Oddajemy do Państwa dyspozycji dziesięc przytulnych i wygodnych pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych, do których prowadzą osobne wejścia. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telewizor LCD oraz radio. Zapewniamy naszym Gościom spokojny pobyt w kameralnym obiekcie, gwarantując dostęp do całodobowej recepcji oraz bezpłatnego parkingu. Wystawiamy także faktury.

Istnieje też możliwość indywidualnego negocjowania cen za nocleg.

Naszym priorytetem od początku prowadzenia działalności było stworzenie miejsca sprzyjającego dobremu wypoczynkowi w przystępnych cenach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, dostosowaliśmy ofertę zarówno do osób podróżujących prywatnie, jak i służbowo. Zróżnicowaliśmy wnętrza pod względem wyposażenia i komfortu, wprowadzając do naszej oferty osiem pomieszczeń o podwyższonym standardzie m.in. przytulny i nastrojowy pokój kominkowy. Każdy pokój gościnny wyposażony został w telewizor LCD oraz radio. W pokojach jedno i dwuosobowych oraz w pokoju kominkowym znajdują się łóżka małżeńskie, a w pokojach trzyosobowych łóżka pojedyncze. Dla Państwa wygody każdy pokój posiada osobne wejście. Podczas pobytu w Hoteliku nasi Goście mogą skorzystać z całodobowej recepcji oraz bezpłatnego parkingu.

Pokoje gościnne pod Olsztynem – cennik

Cennik przygotowaliśmy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, dostosowując go do potrzeb oraz oczekiwań naszych Gości. Ceny za nocleg w pokoju jednoosobowym z łóżkiem małżeńskim zaczynają się już od 100 złotych za dobę. Cena za pokój trzyosobowy wyposażony w pojedyncze łóżka wynosi 140 złotych. Nocleg w pokoju kominkowym wyposażonym w łóżko małżeńskie to koszt 120 złotych za dobę (170 złotych z opcją palenia w kominku).

Na życzenie Gości wystawiamy faktury VAT.

Serdecznie zapraszamy!

pokoje pod Olsztynem