Uncategorized

Romantyczny wyjazd na Warmię i Mazury – Hotelik Szczęsne

Romantyczny wyjazd na Warmię i Mazury jest zawsze dobrym pomysłem na wyjazd we dwoje. Okolice bliskie natury, malownicze zielone krajobrazy, zachody słońca nad jeziorem – czyż można wyobrazić sobie lepsze miejsce na urlop? Decydując się na wyjazd w te rejony należy wybrać hotel, który w pełni spełni nasze oczekiwania i pozwoli wypocząć. Na co zwrócić uwagę wybierając takie miejsce? Jak powinien wyglądać idealny nocleg dla pary na Warmii i Mazurach? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

77
Hotelowe oczko wodne
Screenshot_2
75
pexels-photo-247600

Hotelik Szczęsne – blisko przyrody

Planując wyjazd na Warmię i Mazury dla dwojga, warto zdecydować się na romantyczne otoczenie. Nic tak nie poprawia nastroju jak malownicze jeziora, spacery wśród licznej zieleni czy też spędzenie czasu aktywnej – na kajakach czy wycieczkach rowerowych. Okolice miejscowości Szczęsne doskonale sprawdzają się do odpoczynku na świeżym powietrzu oraz podziwianiu piękna przyrody. Warto tu zwrócić także uwagę na otoczenie hoteliku – Hotelik Szczęsne charakteryzuje się pięknie zagospodarowanym podwórzem, z bajecznym stawem, liczną zielenią oraz huśtawką dla pary! W takim miejscu z całą pewnością wykonacie niejedno piękne zdjęcie!

Hotelik Szczęsne – atrakcje turystyczne

Dla osób spragnionych atrakcji regionalnych Warmii i Mazur, także znajdzie się wiele atrakcji. Wszak spędzaniu czasu aktywnie także zbliża do siebie. Zwiedzanie zabytkowych miejsc, spacer po Mazurskim Prawie Krajobrazowym czy też uczestniczenie w imprezach plenerowych – tego w tych rejonach nie brakuje! Z Hoteliku Szczęsne bez trudu dotrzesz do Olsztyna, w którym nie brakuje licznych atrakcji dla turystów i imprez, a i pozostała okolica obfituje w miłe niespodzianki. Zwiedzanie warto rozpocząć od stolicy regionu – Olsztyna, w którym polecamy odwiedzenie takich punktów jak: gotycki zamek z XIV w. z ładnym otoczeniem parkowym, leżące w pobliżu Stare Miasto, Planetarium oraz nowocześnie zagospodarowaną plażę miejską nad jeziorem Krzywym (Ukiel). A w sezonie letnim odbywają się weń związane od lat z Olsztynem imprezy muzyczne: m.in. „Olsztyńskie noce bluesowe”, Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy poezję” oraz „Green festival”, na które też warto zwrócić uwagę!

Planujesz romantyczny wyjazd na Warmię i Mazury ze swoją drugą połówką? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Hotelika Szczęsne! Pensjonat znajduje się nieopodal trasy Olsztyn-Szczytno, a w jego pobliżu nie brakuje pięknych krajobrazów oraz jezior. Skontaktuj się z nami i ciesz się udanym urlopem.