Uncategorized

Wyjazd służbowy: pensjonat Szczytno-Olsztyn

Służbowe wyjazdy nie raz wymagają noclegu w trasie, a doskonałym miejscem do spędzenia nocy są małe hoteliki. Hotelik Szczęsne to niewielki pensjonat na trasie Szczytno-Olsztyn, który zachwyca przytulnym klimatem, spokojną okolicą i pełną dyskrecją. Krótko mówiąc – to idealne miejsce dla osób w trasach, na wyjazdach służbowych – oraz zwyczajnych podróżników, pragnących efektywnego wypoczynku. Co jeszcze warto o tym miejscu hoteliku wiedzieć?

Parking hotelowy
dyskretny pokój hoteliku
dania lokalne w pensjonacie
Bar hotelowy

Odpoczynek w trasie służbowej

Wyobraźcie sobie pięknie zieloną okolicę, skandynawsko urządzone pokoje oraz ciszę i spokój – w takich warunkach każdy wpocznie w pełni, niezależnie jak bardzo zmęczony będzie. To szczególnie ważne dla podróżujących przedstawicieli rozmaitych firm – wszak muszą oni wypaść bardzo dobrze na spotkaniach służbowych. I nie trzeba się wcale tutaj zatrzymywać na noc, wszak czasem wystarczy kilka godzin snu, aby z energią podejść do wyzwań!

Hotelik Szczęsne oferuje pokoje zarówno na doby, jak i na godziny, dzięki czemu każdy podróżnik może pozwolić sobie na drzemkę, wzięcie odświeżającego prysznica oraz zjedzenie ciepłego posiłku. Przytulne pokoje z pewnością pozwolą zregenerować siły na dalszą jazdę każdemu i wprowadzą w pozytywny nastrój – w tym miejscu nie wstaje się lewą nogą! Co więcej, w każdy pokój – poza wygodnym łóżkiem i łazienką z prysznicem – wyposażony jest w telewizor LCD oraz radio. Nie brakuje tutaj również dostępu do darmowego Internetu bezprzewodowego, Wi-Fi! W takich warunkach spokojnie można napisać ważną wiadomość e-mail, dokończyć pracę zdalną lub – po prostu – obejrzeć odcinek ulubionego serialu lub porozmawiać na FB ze znajomymi.

Hotelik Szczęsne – piękna okolica, pyszne jedzenie

Pensjonat w miejscowości Szczęsne oferuje również kameralny klimat oraz pełną dyskrecję. Wokół nie brakuje terenów zieleni i zarybionego stawu, przy którym również można wypocząć. Przy obiekcie znajduje się także wygodna huśtawka, również sprzyjająca relaksowi. W tak uroczej okolicy niejedna osoba chętnie się zatrzyma! Warto tutaj również dodać, że w barze hotelikowym znaleźć można prawdziwe smakowitości. W godzinach popołudniowych serwowane są smaczne pierogi (i napoje – zimne i gorące), a rano – śniadania na wcześniej umówioną godzinę – klasyczne lub tosty (wraz z kawą lub herbatą). Osoby ze specjalnymi dietami również nie wyjadą stąd głodne – dla wegetarian także znajdzie się coś pysznego. 🙂

Zachęcamy do odwiedzenia Hoteliku Szczęsne każdej osoby w podróży służbowej lub biznesowej! Jesteśmy przekonani, że każdy u nas doskonale wypocznie i spędzi fantastycznie czas. Zapraszamy w nasze skromne progi!