Uncategorized

Hotelik Szczęsne: wypoczynek blisko natury

Atrakcyjne przyrodniczo miejsca od zawsze zachęcająco do przyjazdu – w takich obiektach od razu samopoczucie staje się lepsze. Szczególnie w ostatnim roku, gdzie pandemia i spędzanie czasu w domu niejednemu dało w kość i zrodziło marzenie o krótkim, przyjemnym, weekendowym wyjeździe. Hotelik Szczęsne to idealne miejsce na taki wypoczynek, dlatego serdecznie zapraszamy – warto się tutaj wybrać z wielu powodów! Jakich? Już wyjaśniamy!

pokoje hotelowe pod Olsztynem
Hotelowe oczko wodne
dyskretny pokój hoteliku
huśtawka w ogrodzie
dania lokalne w pensjonacie

Miejsce blisko przyrody – zdrowy wypoczynek!

Gdy tylko poradzi się w naszej głowie myśl o wypoczynku blisko przyrody, warto od razu zacząć go planować – szczególnie, że pensjonaty i hoteliki już wznowiły działalność. Nie muszą to być podróże dalekie i duże – Hotelik Szczęsne to niepozorny pensjonat w województwie warmińsko-mazurskim, nieopodal Olsztyna, w którym warto zatrzymać się zarówno na krótszy, jak i dłuższy czas. Dlaczego? Ten pensjonat znajduje się w spokojnym miejscu, otoczonym piękną zielenią, która – już sama w sobie – pozytywnie wpływa na samopoczucie gości. Wokół obiektu znajdują się ładnie zagospodarowane tereny zieleni, w tym altana i wielka huśtawka, a także niepozbawiony uroku zarybiony staw. Dodatkowo, okolica hoteliku jest przebogata w rozmaite zabytki i atrakcje, a także przepiękne jeziora, bujne lasy, łąki, pola, rzeki oraz… wielu innych przyrodniczych cudowności!

Przytulne pokoje nieopodal Olsztyna – zieleń, zieleń, zieleń!

Spokój oraz czarująca zieleń to niejedyne zalety Hoteliku Szczęsne. Pokoje w tym miejscu charakteryzują się przyjemnym klimatem i nie brakuje w nich i nowoczesnych udogodnień, jak darmowy Internet WIFI czy telewizja. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem, w której po wariowaniu wśród przyrody można z powodzeniem się odświeżyć i oczyścić ciało (oraz umysł). Warto tutaj także wspomnieć, że wspomniany pensjonat posiada aż dwanaście przytulnych i wygodnych pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych, a do każdego z nich prowadzą osobne wejścia, dzięki czemu prywatność gości jest zachowana. Krótko mówiąc – każdy tu doświadczy piękna przyrody, spokoju i pełnej dyskrecji!

Dobra kuchnia wśród zieleni: bar Hoteliku Szczęsne

Hotelik Szczęsne posiada także własny bar, w którym posmakować można tradycyjnych śniadań oraz potraw kuchnii regionalnej – również dla osób ze specjalną dietą, np. wegetrian. Przyjeżdżając tutaj goście nie muszą się wręcz martwić pustym brzuchem, bo czekają na nich pyszne pierogi, kanapki, tosty oraz wiele innych smakowitości! A wszystko to wśród zadbanej zieleni, w pięknym otoczeniu… Ach, taki wypoczynek to marzenie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego pensjonatu oraz kontaktu. Jeśli szukają Państwo wypoczynku blisko natury – lepiej nie traficie! Gearantujemy udany wypad!