Uncategorized

Przytulny hotelik w okolicy Olsztyna

vintyge młynek do kawy

Czasami każdy chce wyrwać się z większego miasta i odpocząć bliżej natury, w okolicy znacznie spokojniejszej. Choć Olsztyn jest miejscem niepozbawionym uroku i atrakcji, tak warto zwiedzać i okoliczne miejscowości, a co za tym idzie – i klimatyczne pensjonaty. Hotelik Szczęsne to nietuzinkowo przytulny obiekt, który nie tylko cieszy oczy, ale i… pozwala efektywnie wypocząć. A na to zdecydowanie liczy każdy gość, prawda? 🙂

Hotelowe oczko wodne
Pokój z łóżkiem małżeńskim
77
komoda w pokoju
68

Klimatyczny pensjonat nieopodal Olsztyna

Szukając pensjonatu w pobliżu Olsztyna, szukamy miejsca kameralnego, otoczonego pięknie zielonej okolicy. Hotelik Szczęsne otoczony jest przemyślanie zagospodarowanym terenem zieleni – znajduje się tutaj między innymi zarybiony staw, huśtawka i altana. To idealne miejsce na relaks, sprzyjające efektywnemu wypoczynkowi oraz odpoczynkowi od dnia codziennego, wyciszeniu się. Pomagają tutaj również skandynawskie aranżacje, przywodzące mnóstwo ciepła i pozytywną atmosferę oraz niesamowicie wygodne łóżka. Krótko mówiąc – to idealne miejsce dla każdego szukającego wytchnienia!

Dlaczego Hotelik Szczęsne?

Na Warmii i Mazurach istnieje wiele wartych uwagi pensjonatów, ale Hotelik Szczęsne wyróżnia się na ich tle. Przede wszystkim zapewnia pełną prywatność, ponieważ każdy pokój posiada osobne wejście, a dodatkowo pokoje można wynająć nie tylko na noc, ale i na godziny. Do innych atutów tego miejsca – poza cudowną okolicą – należą:
– TV i radio w pokojach;
– darmowy internet (wi-fi);
– wygodne, niekrępujące pokoje;
– rozsądny cennik (pokoje na każdą kieszeń);
– łazienka z prysznicem w każdym pokoju;
– smaczna kuchnia (przepyszne tosty, pierogi i znacznie więcej);
– całodobowa recepcja;
– pełna dyskrecja pracowników;
– bezpłatny parking.

Hotelik Szczęsne – dla każdego

Warto tutaj również wspomnieć o tym, że w Hoteliku Szczęsne każdy jest mile widziany, a pensjonat potrafi dostosować się do potrzeb gości. Jak wspominaliśmy powyżej, pokoje wynajmowane mogą być również na godziny, co z całą pewnością ucieszy każdego zmęczonego kierowcę na trasie Szczytno-Olsztyn. Takie rozwiązanie z pewnością docenią również pary, którym ciężko spędzić ze sobą czas w innych okolicznościach. Pracownicy zapełniają tutaj pełną dyskrecję.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą pensjonatu, która – jak widać – zdecydowanie przypadnie do gustu każdemu, a przytulne pokoje zauroczą wszelakich gości. Zapraszamy!