Uncategorized

Hotelik z barem: Olsztyn-Szczytno

stolik w restauracji

Szukając noclegu czasem – poza przytulnym pokojem – szukamy pensjonatu, w którym nie tylko się wyśpimy, ale i zaspokoimy głód. Zresztą nie jest tajemnicą, że jedną z największych przyjemności w życiu jest pyszne jedzenie, a dla każdego zmęczonego i głodnego podróżnika hotelik z barem jest niczym najprawdziwsza oaza na pustyni. Na trasie Olsztyn-Szczytno istnieje takie miejsce – nie tylko w fantazji. Hotelik Szczęsne posiada w swojej ofercie nie tylko atrakcyjne pokoje na wynajem – zarówno na doby, jak i na godziny – ale i bar ze smacznymi i prostymi posiłkami!

menu restauracji
dania lokalne w pensjonacie
vintyge młynek do kawy
Łoże dwu osobowe vintage
huśtawka w ogrodzie

Hotelik z barem w urokliwej okolicy

Urokliwa okolica to może nie najważniejszy argument przemawiający za noclegiem w danym pensjonacie, ale z całą pewnością mile widziany. Hotelik Szczęsne znajduje się w spokojnej okolicy, która z całą pewnością przyczyni się do bardziej efektywnego odpoczynku. Zielony teren wokół pensjonatu zagospodarowany jest z pomysłem – znajduje się tutaj między innymi klimatyczna altana, zarybiony staw oraz duża huśtawka, a i bliskość jezior sprawiają, że jest to idealne miejsce do zatrzymania się na nieco dłużej. Króciutko podsumowując – to miejsce idealne dla podróżnych i turystów, którzy pragną ciszy i wytchnienia od dnia codziennego, bo Hotelik Szczęsne to cudownie kameralne miejsce, i do wypoczynku w trasie, i do spędzenia w miłej atmosferze kilku dni urlopu.

Hotelik z barem – przepyszne śniadania, pierogi i kawa

W Hoteliku Szczęsne można zamówić śniadanie na umówioną godzinę. W godzinach porannych serwowane są śniadania klasyczne i tosty, a także kawa i herbata. Co więcej, dla osób ze specjalną dietą, przygotowywane są śniadania na życzenie, np. bez wędliny. Natomiast w godzinach popołudniowych Bar oferuje smaczne pierogi oraz napoje – zimne i gorące. Warto tutaj również wspomnieć o godzinach działania tej swoistej restauracji. Otwarta jest ona:
– od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30-10:00 i 16:00-21:00,
– w sobotę od 6:30-10:00 i 16:00-19:00,
– w niedzielę od 7:30-10:00 (popołudniu nieczynne).

Hotelik Szczęsne – zabawa, odpoczynek, smaczne posiłki

Przepyszne posiłki, zielone otoczenie, przyjemny nocleg – to wciąż nie wszystko, co oferuje pensjonat Szczęsne. Na terenie ośrodka można zorganizować małe przyjęcia, uroczystości, grilla z przyjaciółmi i rodziną. Okolica – jak nie trudno się domyślić – jest idealna na tego typu rozrywkę. Podsumowując – w tym miejscu można dopieścić podniebienie i umysł, a także wyśmienicie się bawić. Jeśli więc szukacie miejsca na małą imprezkę nieopodal Olsztyna lub Szczytna – ten pensjonat może okazać się idealny!

Hotelik Szczęsne to miejsce, w którym można liczyć na prosty i smaczny posiłek, który zachwyci podniebienie każdego miłośnika bardziej tradycyjnych posiłków, a także przyjemnie wypocząć – w klimatycznych pokojach i spokojnej okolicy oraz… dobrze się bawić! Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta tego lokalu, a w przypadku chęci wynajęcia pokoju – na godziny lub doby – do kontaktu!