Uncategorized

Bezpieczny postój na trasie Szczytno-Olsztyn

dyskretny pokój hoteliku

Bezpieczeństwo w trasie to dla wielu osób podstawa. Doskonała znajomość przepisów, samochód w doskonałym stanie i ostrożność na drodze to czasem za mało. Kierowca – szczególnie na dłuższe trasy, ale i nie tylko – zawsze powinien być wypoczęty, aby w porę zareagować, gdy jakieś zwierzę pojawi się na drodze lub inne zagrożenie. W takim wypadku dobrze skorzystać z pensjonatu, który oferuje wynajem pokoju na godziny i zwyczajnie się zdrzemnąć. Jeśli dopadnie Cię zmęczenie na trasie Szczytno-Olsztyn (lub Olsztyn-Szczytno), zawitaj do Hoteliku Szczęsne!

Łoże dwu osobowe vintage
Pokój z łóżkiem małżeńskim
Bar w zimowej scenerii
stolik w restauracji
komoda w pokoju

Bezpieczny odpoczynek w Hoteliku Szczęsne

Niezależnie czy do dłużej podróży zmusza nas wyjazd służbowy, czy zwyczajny wypad do znajomych, warto uwzględnić w niej bezpieczny odpoczynek w trasie. Takim punktem może być nawet zwykła restauracja, jednak w przypadku większego zmęczenia warto przemyśleć zameldowanie się w pensjonacie – szczególnie, gdy tak jak teraz, warunki na drodze bywają różne. Czasami warto być kilka godzin w plecy, ale dojechać do celu bez nieprzyjemnych przygód, całym i zdrowym. W Hoteliku Szczęsne postój będzie przebiegał w przyjemnej atmosferze – w przytulnym pokoju. W przypadku głodu, pensjonat posiada także bar, w którym serwuje się tradycyjne dania – w porach porannych są to przede wszystkim kanapki i tosty, w późniejszych porach można zasmakować przepysznych pierogów. Oczywiście, nie brakuje tutaj także ciepłych i zimnych napojów oraz… kawy, którą z całą pewnością doceni po drzemce każdy kierowca!

Przytulne pokoje na trasie Olsztyn-Szczytno

W przypadku zmęczenia, przytulny pokój z wygodnym łóżkiem to bez wątpienia marzenie każdego podróżnika. W Hoteliku Szczęsne można odpocząć w przyjemnej atmosferze oraz w atrakcyjnie zaaranżowanych pokojach. Króluje w nim minimalizm stylu skandynawskiego, który dodatkowo działa uspokajająco i z całą pewnością spodoba się większości gości. Warto tutaj także wspomnieć o tym, że w tym miejscu można się z powodzeniem odświeżyć – każdy pokój na wynajem posiada oddzielną łazienkę. To wciąż nie wszystkie zalety tego miejsca, bo można do nich również:
– kameralność oraz oddzielne wejście do pokoju, zapewniające prywatność;
– atrakcyjnie zagospodarowany teren wokół domu;
– darmowy internet wi-fi, telewizor LCD oraz radio.

Hotelik Szczęsne – atrakcyjny pensjonat na godziny i nocleg

Hotelik Szczęsne to bez wątpienia bezpieczny i atrakcyjny postój na trasie Szczytno-Olsztyn. Warto tutaj się zatrzymać z wielu powodów, o których wspomnieliśmy powyżej. Przyjemna atmosfera w pokojach, smaczna kuchnia oraz dyskretni pracownicy to zaledwie ich zalążek. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług tego miejsca oraz kontaktu! Z całą pewnością każdy kierowca spokojnie tutaj efektywnie wypocznie. 🙂