Uncategorized

Hotelik Szczęsne: przytulne pokoje gościnne

łóżko podwójne

Szukając idealnego miejsca na nocleg, zwracamy uwagę na wiele aspektów. Przede wszystkim pragniemy miejsca, w którym będziemy mogli cieszyć się komfort, aby – choć odrobinkę – poczuć się jak w domu. Przyjemna atmosfera to podstawa, aby odpowiednio wypocząć – i nie ma tutaj znaczenia czy jesteśmy w podróży służbowej, na wakacjach, czy – po prostu – na spontanicznej wyprawie. Spokojnym i cichym miejscem, zachwycającym kameralnym klimatem jest z całą pewnością Hotelik Szczęsne, znajdujący się nieopodal Olsztyna. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Pokój z łóżkiem małżeńskim
Pokojowa biblioteczka
huśtawka w ogrodzie
dania lokalne w pensjonacie
pokoje gościnne

Hotelik Szczęsne – przytulne wnętrza

Hotelik Szczęsne wyróżnia się przytulną atmosferą, która panuje w pokojach. Są one urządzone z pomysłem, a ich aranżacja z pewnością zadowoli każdego. Sam budynek jest bardzo kameralny i znajduje się na uboczu, dzięki czemu można wypocząć efektywnie nie tylko drzemiąc lub śpiąc w pokoju, ale i na zewnątrz. Wokół obiektu znajduje się ładnie zagospodarowany teren, który zachwyca zielenią, zarybionym stawem oraz małą architekturą – altaną i dużą huśtawką. Wróćmy jednak na moment do pokojów, bo poza ciepłem i spokojem, każdy z nich posiada także oddzielną łazienkę i wejście, co bez wątpienia przychyla się ku prywatności oraz dyskretności każdego pobytu. Jeśli pragniesz więc uciec przed światem, choć na chwilę – jest to miejsce wprost stworzone dla Ciebie!

Pyszne posiłki i inne udogodnienia

Nie tylko atmosfera oraz aranżacja Hoteliku Szczęsne wyróżnia go na tle innych pensjonatów na Warmii i Mazurach. Miejsce to posiada także własny Bar, słynący z domowego jedzenia. Goście mogą zasmakować tutaj nie tylko tradycyjnych śniadań, którymi bez wątpienia są tosty i kanapki, ale i przepysznych pierogów oraz napić się zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów. Odpoczynek z kubkiem aromatycznej herbaty w dłoni to z pewnością idealny sposób na relaks po ciężkim dniu – szczególnie w tak pięknym miejscu!

Nie można zapomnieć i o innych udogodnieniach, bardziej nowoczesnych jak dostęp do darmowego internetu WIFI, telewizji czy radia. W obecnych czasach ciężko obejść się bez internetu, a w tym pensjonacie z całą pewnością Ci go nie zabraknie!

Dlaczego warto zatrzymać się akurat w Hoteliku Szczęsne?

Powyższe argumenty z całą pewnością zachęcają do odwiedzenia Hoteliku Szczęsne. Kameralna atmosfera pozwala poczuć się bardziej intymnie, odpocząć w spokojnym miejscu oraz – niezależnie od celu naszej podróży, zwiedzania czy postoju w trakcie drogi dalej – efektywnie wypocząć. Wysoki komfort i przyjemny klimat pozwalają na stworzeni także cennych i wyjątkowych wspomnień – szczególnie, że w tym miejscu istnieje również możliwość zorganizowania ogniska i innych atrakcji. Zapraszamy!