Uncategorized

Odpoczynek w trasie zimą: Hotelik Szczęsne

Hotelik zimą

Nie jest wielkim odkryciem, że zimą dzień jest znacznie krótszy, a jazda nocą znacznie bardziej wyczerpująca. Dlatego właśnie w tej zimnej porze roku, jeśli znajdziemy się w dłuższej trasie, warto skorzystać z możliwości odpoczynku w pensjonacie. Niezależnie czy jedziesz w podróż służbową, w odwiedziny do przyjaciół czy na święta do rodziny – jeśli znajdziesz się na trasie Szczytno-Olsztyn – efektywnie odpoczniesz w Hoteliku Szczęsne!

Hotel pod Olsztynem w zimowej scenerii
Łoże dwu osobowe vintage
Zamarznięte oczko wodne
restauracja w pensjonacie
stolik kawowy w pokoju

Przytulne i ciepłe pokoje dla podróżujących

Przytulne i ciepłe wnętrza to zdecydowanie marzenie każdego zmęczonego wędrowca. Z całą pewnością takie są pokoje wspomnianego pensjonatu, bowiem gwarantują one udany odpoczynek w przyjemnej atmosferze. Wszystko to za sprawą minimalistycznej i ciepłej aranżacji, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Każdy pokój posiada dodatkowo oddzielną łazienkę i wejście, dzięki czemu każdy gość może z powodzeniem zachować tu swoją prywatność, a i pracownikom nie można odmówić tutaj dyskretności. Nie można zapomnieć również o tym, że Hotelik Szczęsne jest miejscem kameralnym, znajdującym się na uboczu, dzięki czemu można tutaj odpocząć nie tylko snem w miękkiej pościeli, ale i na zewnątrz – wokół obiektu znajduje się ładnie i z pomysłem zagospodarowany teren. Co prawda, w mrozy raczej nikt nie marzy o zabawie na huśtawce czy przesiadywaniu w altanie, ale miłośnicy spacerów z pewnością będą urzeczeni miłymi widoczkami – bo nawet w śniegu okolica tego pensjonatu prezentuje się pięknie!

Postój – zimowy hotelik w okolicy Olsztyna

W podróży nie zawsze szukamy noclegu, ale – aby nie stwarzać zagrożenia na drodze – warto przy dłuższej trasie odpocząć. W takim wypadku niekiedy drzemiemy w aucie, na poboczu, ale nie jest to zbyt wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Warto poszukać w takiej sytuacji miejsca, które oferuje nie tylko pobyt na dobę, ale i na godziny – dzięki temu nie tylko można cudownie odpocząć w trakcie jazdy, ale i wziąć orzeźwiający prysznic czy zjeść pyszny, ciepły posiłek oraz wypić ciepły napój (herbatę lub kawę), aby zregenerować siłę na dalszą drogę. Hotelik Szczęsne posiada bowiem nie tylko komfortowe łóżka i pokoje, ale i bar, w którym można zjeść standardowe śniadania, a w godzinach późniejszych – smaczne, tradycyjne pierogi.

Dlaczego warto zatrzymać się w Hoteliku Szczęsne?

Jak widać w tekście powyżej, Hotelik Szczęsne jest miejscem wartym zatrzymania się z wielu względów. Najlepiej podsumować te – oraz niewspomniane powyżej – zalety w kilku punktach:
– wygodne, niekrępujące pokoje z osobnymi wejściami;
– łazienka z prysznicem w każdym pokoju;
– miła dla oka okolica;
– smaczna kuchnia;
– bezpłatny parking;
– TV i radio w pokojach oraz darmowy internet (wifi);
– rozsądny cennik;
– możliwość wynajmu nie tylko na dobę, ale i na godziny.

Hotelik Szczęsne to pensjonat, w którym zdecydowanie warto się zatrzymać! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego miejsca oraz – w przypadku pytań lub wątpliwości – do kontaktu!