Uncategorized

Wyprawa na Warmię i Mazury – tani nocleg

Hotelowe oczko wodne

Wyprawa do stolicy Warmii i Mazur to doskonały sposób na wypoczęcie od dnia codziennego, pracy i obowiązków. Ta okolica jest przebogata w rozmaite zabytki i atrakcje, a dodatkowo nie brakuje jej uroku – przepięknych jezior, bujnych lasów, łąk, pól, rzek oraz… wielu innych naturalnych cudów. Wybierając się w to miejsce nie można zapomnieć i o zorganizowaniu sobie noclegu, najlepiej w urokliwej okolicy. I tutaj nie uchodzi wątpliwości, że warto zatrzymać się w… Hoteliku Szczęsne!

drewno kominkowe dla gości
77
huśtawka w ogrodzie
dyskretny pokój hoteliku

Dlaczego Hotelik Szczęsne?

Dlaczego warto zatrzymać się w Hoteliku Szczęsne? Przygotujcie się na wysyp argumentów, bo za chwile przedstawimy ich całe multum! Zacznijmy od tego, że pensjonat znajduje się w spokojnym miejscu, otoczonym piękną zielenią, która – już sama w sobie – pozytywnie wpływa na samopoczucie gości. Wokół obiektu znajdują się ładnie zagospodarowane tereny zieleni, w tym altana i wielka huśtawka, a także niepozbawiony uroku zarybiony staw. Można z powodzeniem rzec, że otoczenie hoteliku jest bardzo klimatyczne i nastraja naturalnością Warmii i Mazur. A to zaledwie jeden z atutów tego miejsca…

Tanie i przytulne pokoje nieopodal Olsztyna

Hotelik Szczęsne, choć jest spokojnym i ustronnym miejscem, to gwarantuje niezwykle dogodny dojazd do Olsztyna, dzięki czemu zatrzymując się w tym miejscu, z łatwością dotrzecie do największych atrakcji turystycznych tego miasta, jak choćby słynny gotycki zamek z XIV wieku, czy Planetarium. Po takim wypadzie, pełnym zwiedzania i chodzenia, odpoczynek w przytulnym pokoju jest niezbędny! Pomieszczenia w Hoteliku Szczęsne charakteryzują się rodzinnym klimatem, ale nie brakuje w nich i nowoczesnych udogodnień, jak darmowy internet WIFI czy telewizja. Każdy pokój posiada również własną łazienkę z prysznicem, w której po wyczerpującej wyprawie można z powodzeniem się odświeżyć i oczyścić ciało (oraz umysł). Warto tutaj wspomnieć, że wspomniany pensjonat posiada aż dwanaście przytulnych i wygodnych pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych, a do każdego z nich prowadzą osobne wejścia. Bez problemu więc można wrócić do swojego lokum nawet w środku nocy – wszak żal w Olsztynie i nie poimprezować, prawda?

Króciutko podsumowując, Hotelik Szczęsne to doskonałe miejsce do wypoczynku dla każdego turysty – zarówno tego pragnącego bliskości z naturą Warmii i Mazur, jak i miłośnika olsztyńskich festiwali i zabytków – za rozsądną cenę. Zapraszamy każdego podróżnika do zapoznania się z ofertą pensjonatu. To miejsce to gwarancja dyskrecji, spokoju oraz kameralnego klimatu. Nie można zapomnieć i o pysznych śniadaniach, które serwuje tamtejszy Bar. Polecamy z całego serca!