Uncategorized

Dlaczego warto zatrzymać się w pensjonacie?

Pokojowa biblioteczka

Hotele niosą ze sobą wiele nietuzinkowych atrakcji, wysoką jakość usług oraz komfort. Często można spotkać w nich dodatkowe urozmaicenie pobytu w postaci basenu, siłowni lub SPA oraz – w przypadku problemów – szybką pomoc wykwalifikowanych pracowników w jego rozwiązaniu. Wizytę często uprzyjemnia także niebanalny barek i inne smakowitości. Dlaczego więc warto zrezygnować z takiego luksusu i zatrzymać się w pensjonacie? Powodów jest doprawdy wiele!

77
huśtawka w ogrodzie
pexels-photo-799459
dyskretny pokój hoteliku
dania lokalne w pensjonacie

Pensjonatowe atrakcje

Poziom oferowanych przez pensjonaty wygód nie jest równie wysoki jak możliwości, które oferuje hotel i – szczególnie małe obiekty – rzadko dysponują równie kompleksowym zakresem usług (szczególnie w przypadku dostępu do sauny czy klubu fitness), jednakże i w nich można liczyć na komfortowy wypoczynek, pełen małych przyjemności oraz pewność, że i tutaj niczego gościom nie zabraknie. W ofertach pensjonatów również nie brakuje atrakcji, których – tym razem – może zabraknąć w luksusowych hotelach, a są to choćby wspólne ogniska czy organizacja imprez okolicznościowych. Nie można też zapomnieć o możliwości podziwiania pięknej natury, której na Warmii i Mazurach nie brakuje. Latem można wybrać się z dziećmi nad jeziora i popływać lub wynająć rowerek wodny, kajak czy inny sprzęt – z pewnością taki wypad ucieszy niejednego malucha! Wyprawa do cudnie zielonego lasu to także nie lada gratka – szczególnie, gdy goście przyjeżdżają z dużego miasta.

Hotelik – przyjemna atmosfera

Największym atutem małego pensjonatu jest jednak atmosfera w nim panująca. Większość z nich mieści się w kameralnych budynkach, otoczonych zadbanymi terenami zieleni, a pracownicy to zazwyczaj lokalni mieszkańcy, którzy dodatkowo mogą nieco opowiedzieć o okolicznych atrakcjach. Nie ma tutaj również wypasionej restauracji, ale za to są niewielkie jadalnie-bary, które słyną z domowego – i często regionalnego – jedzenia. Co więcej, w takich miejscach można znaleźć niezwykle przytulne pokoje, w których miło jest spędzić wieczór z ciepłą herbatką i książką, a z powodzeniem można je odwiedzać nie tylko w ciepłych, ale i w chłodnych miesiącach roku – goście są zawsze mile w nich widziani i dopieszczani!

Hotelik Szczęsne – przytulny pensjonat

Hotelik Szczęsne jest kameralnym i cichym pensjonatem, który oferuje nie tylko pyszne posiłki, przytulne pokoje – na godziny i doby, ale i pełną dyskretność. W takim miejscu każdy efektywnie odpocznie i z uśmiechem na ustach będzie wspominał swój pobyt, niezależnie od powodu i celu odwiedzin. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego miejsca oraz przybycia do niego z wizytą – z pewnością nikt się na tym pensjonacie nie zawiedzie!