Uncategorized

Co zabrać ze sobą do pensjonatu?

Każdy czasem odwiedza progi pensjonatu lub hoteliku. Pakujac się do takiego miejsca, niezależnie czy wybieramy się na dłuższe wakacje, weekendowy odpoczynek czy po prostu zatrzymujemy się w nim w trakcie podróży biznesowej, warto zapakować jedynie najpotrzebniejsze rzeczy, bez których się nie obejdziemy. Wielość ubrań oczywiście zależy tutaj od długości i charakteru naszego wyjazdu, podobnie kilka innych niuansów (choćby produkty do makijażu), ale jest też kilka rzeczy, których nie musimy do takich miejsc zabierać, dzięki czemu zyskamy więcej miejsca w walizkach. Co zabrać ze sobą do Hoteliku Szczęsne? Czego brać nie trzeba? Odpowiedzi znajdziecie poniżej!

pexels-photo-2977304
komoda w pokoju
pexels-photo-1028674
Hotelowe oczko wodne

Rzeczy niezbędne w każdej podóży

Co zabrać ze sobą do pensjonatu? To pytanie bez wątpienia zadaje sobie wiele osób, które pakują się na wyjazd. Przede wszystkim – jeśli chodzi o Hotelik Szczęsne – należy zabrać ze sobą… pozytywną energię! A tak poważnie – choć uśmiech polecamy każdemu – warto zabrać ze sobą ulubione kosmetyki. Podstawy, takie jak choćby mydło, znajdziecie w każdym pokoju, ale jeśli chodzi o kremy czy szampony, odżywki (szczególnie, gdy lubimy konkretną serię produktów) należy zabrać ze sobą. Nie można zapomnieć także o ładowarce do telefonu lub komputera (o ile oczywiście bierzemy go ze sobą), warto także wyposażyć się w małą suszarkę turystyczną.

Dobrym sposobem na wzięcie wszystkiego jest także skonsultowanie się z recepcją i dopytaniem o szczegóły (Hotelik Szczęsne +48 89 539 17 19) – krótki telefon może zaowocować znacznie lżejszą walizką!

Podsumowując, nie można zapomnieć w takiej podróży o:
– kosmetyczkę;
– odzieży na zmianę;
– ładowarkach;
– suszarce turystycznej.

Jakie ubrania zabrać ze sobą do pensjonatu?

Jak wspominaliśmy wcześniej, ilość ubrań zależy od celu i czasu naszej podróży. Podobnie jest z rodzajem ubrań – tutaj trzeba uwzględnić także porę roku. W podróży służbowej niezbędna będzie oficjalna garderoba, w wyjeździe turystycznym należy wziąć pod uwagę naszą aktywność. Nieopodal Hoteliku Szczęsne znajdują się piękne jeziora, dlatego polecamy w przypadku przyjazdu wypoczynkowego, zabrać ze sobą strój kąpielowy! Nie brakuje tutaj także pięknych lasów i terenów, na które nada się bardziej sportowe odzienie – idealne na spacery! Nie możemy tutaj zapomnieć wspomnieć o możliwości zorganizowania grilla czy wieczornego ogniska – więc bez wygodnej bluzy też się nie obejdzie!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Hoteliku Szczęsne. Jesteśmy przekonani, że każdy zakocha się w tym pięknym pensjonacie, niezależnie czy znajdzie się w nim na krótką chwilę, czy na kilka dni urlopu. Zapraszamy!