Uncategorized

Hotelik Szczęsne – znakomita alternatywa dla hotelu

Marząc o odpoczynku, często wybieramy renomowane hotele – wszak oferują one ogromny komfort i wysoką jakość usług. Pracownicy dbają tutaj o wszelkie nasze potrzeby i są na niemal każde zawołanie, szybko możemy uzyskać pomoc od wykwalifikowanych pracowników. Co więcej, często także w hotelu nie brakuje atrakcji, jak basen czy sauna. Czemu więc warto zamiast wygodnego relaksu w profesjonalnym hotelu zdecydować się na pobyt w małym Hoteliku Szczęsne? Poniższy wpis z pewnością Cię do tego szalonego kroku przekona!

dyskretny pokój hoteliku
pexels-photo-776113
huśtawka w ogrodzie
dania lokalne w pensjonacie

Hotelik Szczęsne – miejsce z duszą

W Hoteliku Szczęsne może nie ma basenu czy innych tego typu przyjemności, ale – wbrew pozorom – to miejsce ma równie wiele, a może nawet więcej do zaoferowania. Poziom oferowanych wygód jest tutaj wysoki, ponieważ pokoje są bardzo przytulne, zaaranżowane w minimalistycznym stylu skandynawskim, który skradnie serce każdemu. Atrakcji tutaj także nie brakuje – i to nie tylko na miejscu, ale i w okolicy! Możliwość zorganizowania ogniska, pięknie urządzony teren zielony wokół obiektu (m.in. z fantastyczną huśtawką i zarybionym stawem) oraz bliskość jeziora – tego nie oferuje żaden hotel w okolicy! A to wciąż nie wszystko…

Hotelik Szczęsne – opcja na weekend, na wakacje

Klimatyczne pokoje oraz fantastyczna okolica to doskonała opcja na weekendowy wyjazd, a nawet wakacyjne porywy. Spacery po pięknych warmijskich lasach, kąpiel w atrakcyjnym jeziorze (a jest ich w okolicy kilka) czy też grill w przyjemnej okolicy – w taki sposób można niezwykle się odprężyć oraz odpocząć! Nie można zapomnieć także o tym, że niedaleko znajduje się Olsztyn, który obfituje w atrakcje większe – idealne dla osób pragnących pozwiedzać lub – po prostu – wybrać się na imprezę. I – co z pewnością ucieszy smakoszy – w restauracji Hoteliku Szczęsne można zjeść pyszne śniadania i wypić znakomitą kawę z rana, a także zasmakować innych dań, jak regionalne pierogi – świeże i przepyszne!

Hotelik Szczęsne – miejsce kameralne

Hotelik Szczęsne wyróżnia się także panującą w nim atmosferą. To miejsce kameralne, z małą restauracją słynącą z domowego jedzenia oraz – jak już wspomnieliśmy powyżej – miłą dla oka okolicą. Wieczorem można tutaj zasiąść z książką i aromatyczną herbatą, aby odpocząć po długim dniu spędzonym na szaleństwie lub zwiedzaniu. W tym miejscu można poczuć wręcz intymność, poczuć się jak w domu, a jednocześnie zapoznać się lepiej z kulturą Warmii. Takich doświadczeń nie zagwarantuje żaden, nawet wielogwiazdkowy hotel!

Szukasz przyjemnego miejsca, w którym stworzysz niezapomniane wspomnienia za niedużą cenę? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Hoteliku Szczęsne! Pobyt w tym miejscu to fantastyczne doświadczenie oraz gwarancja spędzenia czasu w sposób przyjemny – na błogim lenistwie, zabawach w jeziorze, tudzież zwiedzaniu okolicy lub… imprezowaniu! Krótko mówiąc – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Zachęcamy do kontaktu z hotelikiem, a w celu poznania szczegółowej oferty – przejrzenia strony internetowej. 😉