Uncategorized

Hotelik Szczęsne – pyszne śniadania (i nie tylko!)

menu restauracji

O tym, że jedzenie to jedna z większych przyjemności w życiu, raczej nie trzeba nikogo przekonywać, a spożywanie ich z rodziną, w spokojnej i urokliwej okolicy, z pewnością spotęguje tę swoistą uciechę. W ten sposób dopieścić podniebienie i umysł w barze Hoteliku Szczęsne, który znajduje się nieopodal Olsztyna. Tutaj można liczyć na prosty i smaczny posiłek, który zachwyci podniebienie każdego miłośnika bardziej tradycyjnych posiłków. I – jak sam tytuł wskazuje – nie tylko!

stolik w restauracji
restauracja w pensjonacie
75

Hotelik Szczęsne znajduje się w spokojnej okolicy, na trasie Olsztyn-Szczytno. Można tutaj nie tylko dobrze zjeść, ale i wspaniale spędzić czas, efektywnie odpocząć. Fantastycznie zagospodarowany teren zielony wokół pensjonatu, bliskość jezior oraz przytulne pokoje sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób pragnących ciszy i wytchnienia od dnia codziennego. Nawet na chwilę, bowiem obiekt oferuje nie tylko noclegi na dobę, ale i na godziny. Jest więc to rozwiązanie idealne dla osób, które nie tylko szukają kameralnego miejsca na kilka dni urlopu, ale i – choćby – odpoczynek w trasie.

Smaczne posiłki, zielone otoczenie, przyjemny nocleg – to wciąż nie wszystko, co oferuje pensjonat Szczęsne. Na terenie ośrodka można zorganizować małe przyjęcia, uroczystości, grilla z przyjaciółmi i rodziną. Okolica – jak nie trudno się domyślić – jest idealna na tego typu rozrywkę. Szczególnie, że po zabawie może powitać nas pyszne, domowe śniadanie!

W Barze Hoteliku Szczęsne można zamówić śniadanie na umówioną godzinę. W godzinach porannych serwowane są śniadania klasyczne i tosty, a także kawa i herbata. Co więcej, dla osób ze specjalną dietą, przygotowywane są śniadania na życzenie, np. bez wędliny. Natomiast w godzinach popołudniowych Bar oferuje smaczne pierogi oraz napoje – zimne i gorące. Warto tutaj również wspomnieć o godzinach działania tej swoistej restauracji. Otwarta jest ona od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30-10:00 i 16:00-21:00, w sobotę od 6:30-10:00 i 16:00-19:00, a w niedzielę od 7:30-10:00 (popołudniu nieczynne).

dania lokalne w pensjonacie

Krótko podsumowując, w Hoteliku Szczęsnym można miło spędzić czas, porządnie się najeść i pozbyć się trosk. Przytulne wnętrza pokoi oraz inne udogodnienia (jak choćby dostęp do bezpłatnego internetu, telewizor LCD czy radio), a także zielona okolica, równie mocno przemawiają na korzyść tego pensjonatu. Jeśli więc szukasz atrakcyjnego noclegu w okolicy Olsztyna – obiekt ten jest wprost stworzony dla Ciebie!