Uncategorized

Nocleg pod Olsztynem? Hotelik Szczęsne :)

Ciepłe miesiące sprzyjają wyjazdom i wiele osób poszukuje idealnego miejsca na weekendowy wypoczynek w gronie najbliższych. Bardzo przytulnym miejscem okazuje się niewielki pensjonat pod Olsztynem, który gwarantuje pobyt w spokojnym miejscu, otoczonym piękną zielenią (i zarybionym stawem) oraz wieloma innymi atrakcjami. Wystarczy dodać do tego wygodne pokoje z łazienkami, darmowy internet Wi-Fi oraz smaczną kuchnię, by otrzymać przepis na relaks idealny! Ciężko nie skusić się na takie miejsce, prawda?

77
Bar hotelowy
75
70

Mowa tutaj o kameralnym Hoteliku Szczęsne, który może pochwalić się tanim i atrakcyjnym noclegiem pod Olsztynem. Na klientów pensjonatu czeka aż dwanaście nowo zaaranżowanych pokoi, jedno-, dwu- i trzyosobowych, które posiadają własne łazienki oraz osobne wejścia. Funkcjonalność i wygodę gwarantuje również dostęp do całodobowej recepcji (i przemili pracownicy), bezpłatny parking oraz nowoczesne przyjemności – telewizor LCD, Wi-Fi (bez którego obecnie ciężko się obyć) oraz radio. To zaledwie zalążek zalet pobytu w tym miejscu, bowiem niespodzianek tutaj nie brakuje!

Hotelik Szczęsne to hotel pod Olsztynem warty uwagi nie tylko ze względu na wysokiej jakości usługi noclegowe, ale i cudną okolicę, bogatą w niespodzianki, takie jak choćby klimatyczne podwórze ze stawem czy huśtawka wśród zieleni (ta zabawa nie jest zarezerwowana tylko dla dzieci). Sam pensjonat oferuje możliwość zorganizowania ogniska lub grilla, przy którym można zjeść smaczne kiełbaski (i inne przysmaki), radośnie spędzić czas z najbliższymi i w pełni się odprężyć. Warto tutaj dodać, że hotelik może pochwalić się również kuchnią, obok której żaden smakosz nie przejdzie obojętnie – jest naprawdę przepysznie, aromatycznie i regionalnie!

Nie można zapomnieć i o innych, równie istotnych, zaletach tego miejsca – dostępu do pięknych terenów zieleni oraz łatwego dojazdu do atrakcji Olsztyna i okolic. Bez trudu można dostać się stąd do stolicy Warmii i Mazur, aby zwiedzić Stare Miasto, Planetarium, muzeum budownictwa ludowego oraz inne olsztyńskie atrakcje (jak choćby liczne festiwale, które są jedną z najcudowniejszych – a na pewno najgłośniejszych – atrakcji Olsztyna). Krótko mówiąc – to miejsce to idealna baza wypadowa do zwiedzania pięknego regionu, otoczonego jeziorami i lasami!

strefa relaksu przy pokoju

Warmia i Mazury obfituje w rozmaite miejsca noclegowe, ale Hotelik Szczęsne zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jak szybko można się przekonać, jest to miejsce prowadzone z pasją od wielu lat, które – jak możecie przeczytać powyżej – ma naprawdę wiele do zaoferowania. Ciężko wyobrazić sobie równie atrakcyjny nocleg w okolicy Olsztyna, w którym całkowicie można oderwać się od zgiełku miasta, efektywnie odpocząć i zjeść dobry posiłek. Jestem przekonana, że każdy, kto odwiedzi to miejsce, wyniesie z niego niezapomniane wrażenia, spędzi cudownie czas z najbliższymi, odpręży się i nacieszy oczy piękną zielenią. Bo jest na co popatrzeć…