Uncategorized

Hotelik Szczęsne: nocleg dla turystów

strefa relaksu przy pokoju

Warmia i Mazury to miejsce idealne dla osób, które chcą odpocząć z dala od hałasu i smogu dużych miast. Okolica jest pięknie zielona, obfitująca w lasy i jeziora, nie brakuje również klimatycznych zabytków oraz fantastycznych festiwali. Nic więc dziwnego, że turyści biją w to miejsce drzwiami i oknami, szukając cichego miejsca do wypoczynku. Hotelik Szczęsne to tani i przytulny pensjonat w doskonałej lokalizacji, gwarantującej szybki dojazd do Olsztyna oraz innych atrakcji województwa.

Hotelowe oczko wodne
oczko wodne w hoteliku
stolik w restauracji
3105-153-pola-grunwaldzkie
Screenshot_2

Hotelik Szczęsne już na pierwszy rzut oka robi bardzo przyjemne wrażenie. Wokół obiektu znajdują się przyjemne tereny zielone, zarybiony staw oraz inne, proste atrakcje – m.in. huśtawka, przeznaczona nie tylko dla dzieci. To wprost idealne miejsce na nocleg dla osób, które pragną zwiedzić stolicę Warmii i Mazur oraz jej okolice, zapoznać się z regionalnymi zabytkami.

Przed wyprawą należy oczywiście dobrze zjeść, a Hotelik Szczęsne posiada znakomity bar, w którym na gości czekają wyśmienite śniadania – i to na dodatek na wybraną przez nich godzinę (pomiędzy 6:30-10:00 od poniedziałku do soboty, w niedzielę od 7:30-10:00). Można tutaj wybrać śniadanie klasyczne (ser, wędlina, pomidor ogórek, inne dodatki, do tego część na gorąco) lub tosty oraz kawa i herbata. Dodatkowo, dla wegetarian oraz innych osób ze specjalną dietą, przygotowywane są śniadania na życzenie (np. bez wędliny). W godzinach popołudniowych oferowane są smaczne pierogi oraz napoje zimne i gorące. Po takim pysznym posiłku, zwiedzanie będzie jeszcze przyjemniejsze!

A w Olsztynie i w okolicy jest mnóstwo atrakcji, obok których nie można przejść obojętnie. Grunwaldzkie pole bitwy, warownie Państwa Krzyżackiego, miejsca pielgrzymkowe, liczne pałace i dwory dawnych Prus Wschodnich, obiekty z okresu II wojny światowej… Krótko mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie. Również miłośnicy wszelakich imprez będą zachwyceni, bo w sezonie letnim odbywają się tutaj rozmaite festiwale – m.in. słynny „Green festival”, który nie tylko jest fenomenalną inicjatywą, ale i gości nietuzinkowe gwiazdy! Warto tutaj również dodać, że w okolicy nie brakuje rozrywek i dla amatorów przyrodniczych wycieczek – nie brakuje tu wycieczek rowerowych, licznych jezior, pięknych kompleksów leśnych oraz wiele, wiele więcej!

Hotelik Szczęsne to sympatyczny przystanek dla turystów i z Polski, i zza granicy. Zlokalizowany jest on w spokojnej okolicy, dzięki czemu każdy zwiedzacz efektywnie tu wypocznie i nabierze sił na kolejne wyprawy. Przytulne pokoje, pyszne posiłki, zielony teren wokół i przystępne ceny to zaledwie kilka zalet tego miejsca. Jeśli szukacie atrakcyjnego noclegu na Warmii i Mazurach – koniecznie zajrzyjcie właśnie tam! Gwarantuję pełne zadowolenie. 🙂