Uncategorized

Pensjonat dla biznesu: Hotelik Szczęsne

Parking hotelowy

W trakcie pracy często bywamy w trasie, niekiedy nawet wielogodzinnej. W takich okolicznościach warto po drodze wypocząć i nabrać sił na kolejne wyzwania – i związane z naszymi obowiązkami, i trudami drogi. Idealnym rozwiązaniem byłby niewielki pensjonat, w spokojnej okolicy, pełnej zieleni i dyskrecji. Na trasie Olsztyn-Szczytno można znaleźć takie miejsce – Hotelik Szczęsne! To idealny zajazd dla ludzi pracujących, w trasie służbowej – jako przystanek dla podróżujących! I – oczywiście – nie tylko! Dlaczego warto tu zajrzeć?

77
dyskretny pokój hoteliku
łazienka w pokoju pensjonatu
dania lokalne w pensjonacie
huśtawka w ogrodzie

Podróżujący przedstawiciele firmowi z pewnością docenią odpoczynek w Hoteliku Szczęsne. I w trasie służbowej należy odsapnąć, aby być w pełni efektywnym pracownikiem. W ofercie tego pensjonatu znajdują się pokoje nie tylko na doby, ale i na godziny, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na przyjemną drzemkę, wzięcie orzeźwiającego prysznica i zjedzenie pysznego, ciepłego posiłku. Przytulne pokoje z pewnością pozwolą zregenerować siły na dalszą jazdę każdemu i wprowadzą w pozytywny nastrój – w tym miejscu nie wstaje się lewą nogą! Co więcej, w każdy pokój – poza wygodnym łóżkiem i łazienką z prysznicem – wyposażony jest w telewizor LCD oraz radio. Nie brakuje tutaj również dostępu do darmowego internetu bezprzewodowego, Wi-Fi! W takich warunkach spokojnie można napisać ważną wiadomość e-mail, dokończyć pracę zdalną lub – po prostu – obejrzeć odcinek ulubionego serialu. 🙂

Jak wspomniane zostało wcześniej, Hotelik Szczęsne oferuje również kameralny klimat oraz pełną dyskrecję. Wokół nie brakuje terenów zieleni i zarybionego stawu, przy którym również można wypocząć. Przy obiekcie znajduje się także wygodna huśtawka, również sprzyjająca relaksowi. W tak uroczej okolicy niejedna osoba chętnie się zatrzyma! Warto tutaj również dodać, że w barze hotelikowym znaleźć można prawdziwe smakowitości. W godzinach popołudniowych serwowane są smaczne pierogi (i napoje – zimne i gorące), a rano – śniadania na wcześniej umówioną godzinę – klasyczne lub tosty (wraz z kawą lub herbatą). Osoby ze specjalnymi dietami również nie wyjadą stąd głodne!

Jeśli więc bywasz często na trasie Olsztyn-Szczytno i szukasz zajazdu, który zaoferuje ci wypoczynek, prysznic, odrobinę rozrywki i posiłek – Hotelik Szczęsne jest wprost stworzony dla Ciebie. W tym miejscu znajduje się także bezpłatny parking i zapewniony jest dostęp do całodobowej recepcji. Piękny teren zielony i urocza restauracja, w której zawsze można zjeść coś ciepłego i smacznego, to kolejny atut tego miejsca. Krótko mówiąc – każdy biznesmen zazna tu chwili relaksu!