Uncategorized

Dyskretny pokój pod Olsztynem: Hotelik Szczęsne

Łoże dwu osobowe vintage

Często szukamy miejsca spokojnego i dyskretnego, w którym odpoczniemy od zmartwień dnia codziennego. Najchętniej odwiedzamy wówczas niewielkie hoteliki na uboczu, które nie tylko zaoferują nam spokój, ale i pozwolą efektywnie odpocząć. Takim miejscem z całą pewnością jest Hotelik Szczęsne, który znajduje się nieopodal Olsztyna. Oferuje on nie tylko przytulny pokój na krótki czas (od godziny) i sielski klimat, ale i przepięknie zieloną okolicę.

pokoje gościnne
Pokój z łóżkiem małżeńskim
huśtawka w ogrodzie
dania lokalne w pensjonacie

Wynajęcie pokoju na godziny to nie tylko szansa na odpoczynek od innych, ale i możliwość zrobienia sobie przerwy w trasie, w komfortowej przestrzeni. Hotelik Szczęsne to idealne miejsce dla każdego, kto chce odpocząć po ciężkim dniu pracy. W tym miejscu bardzo ceniona jest prywatność i komfort gości, a położenie w ustronnej miejscowości oraz zaufany zespół pracowników sprzyjają dyskrecji. Co więcej, pensjonat posiada kilka różnych, atrakcyjnych pokojów, a w każdym z nich panuje przyjemna atmosfera, delikatnie domowa wręcz. Każdy odwiedzający może być pewien, że jeśli szuka pokoju na godziny, z całą pewnością będzie mógł zrelaksować się w Hoteliku Szczęsne!

Jak wspomniałam wcześniej, dyskrecja, możliwość wynajęcia pokoju na godziny i sielski klimat to nie wszystkie atrakcje tego miejsca. Okolica jest przepiękna, dzięki czemu możesz po drzemce zachłysnąć się świeżym powietrzem, aby w pełni sił wrócić do swoich obowiązków i codziennych wyzwań. Warto tutaj również dodać, że Hotelik Szczęsne posiada również własny bar, w którym możesz zjeść smaczne i tradycyjne posiłki. W godzinach popołudniowych serwowane są smaczne pierogi oraz napoje – zimne i gorące. Można również zamówić śniadanie na wybraną godzinę, gdzie do wyboru są tosty lub kanapki z licznymi dodatkami (oraz kawa i herbata). Co więcej, bar i tutaj jest otwarty dla gości, ponieważ osoby ze specjalną dietą również otrzymają tutaj właściwie zorganizowany posiłek (np. bez mięsa). Krótko mówiąc – wizyta w tym miejscu to szansa na udany i pyszny wypoczynek z dala od zgiełku miasta!

Hotelik Szczęsne to miejsce idealne do krótkiego wypoczynku dla każdego, kto nie może za bardzo zrelaksować się w domu (np. ze względu na remont lub głośną rodzinę), dla osób w trasie oraz poszukiwaczy innych atrakcji. To sympatyczny przystanek dla każdego, kto znajduje się akurat w okolicy Olsztyna. Wspomnieć trzeba, że wokół nie brakuje i atrakcji turystycznych, które warto zobaczyć. Niezależnie czy poszukujesz pokoju na godziny czy kilkudniowego noclegu – koniecznie zajrzyj do tego pensjonatu!