Uncategorized

Pierwszy wyjazd z dzieckiem na Warmię i Mazury. Czy warto?

Planując pierwszą wyprawę na Warmię i Mazury, bez znaczenia na to, czy maluch ma roczek, czy kilka lat, w pierwszej kolejności należy uwzględnić jego potrzeby. Nawet jeśli nasz mały podróżnik jest bardzo cierpliwy i spokojny, ma swoje oczekiwania, które w dużej mierze determinują przebieg wycieczki. Kraina lasów i jezior nie jest może tak wymagająca jak wypad w góry, ale nawet tu warto zwrócić uwagę na niektóre kwestie, aby rodzinny wypad był w pełni udany. Na co należy zwrócić więc uwagę? O tym dowiecie się z naszego artykułu!

Hotelowe oczko wodne
77
huśtawka w ogrodzie
drewno kominkowe dla gości
strefa relaksu przy pokoju

Warmia i Mazury z dzieckiem. Dobry czy zły pomysł

Warmia i Mazury są doskonałym wyborem na wyjazd z dzieckiem, jeśli chcemy zarazić pociechę miłością do lasów i jezior od pierwszych lat życia. W tym niepozornym rejonie kryje się wiele atrakcji, które z całą pewnością zachwycą niejednego początkowego podróżnika. I nie mamy tutaj na myśli jedynie obiektów stricte turystycznych czy miejsc do zwiedzania – te lepiej zostać na później, gdy nasz maluch będzie nieco starszy. Tutejsze tereny są wprost idealne do spędzania czasu na łonie natury – w mniej lub bardziej aktywny sposób.

Miejscowość Szczęsne to idealne miejsce na wypoczynek w kameralnych i spokojnych warunkach, wśród pięknej zieleni i towarzystwa jezior. W pobliżu kryje sie wiele sielskich widoków i malowniczych miejsc, które z całą pewnością skradną serca każdego członka rodziny. Ciekawym urozmaiceniem pobytu zdecydowanie będą tu kąpiele w jeziorach, wyprawy kajakami czy też zwyczajne grillowanie w tak pięknym miejscu.

Nocleg na Warmii i Mazurach. Hotelik Szczęsne

Odpowiedni nocleg na Warmii i Mazurach może być także idealnym miejscem wypadowym do zwiedzania atrakcji zarówno regionalnych, jak i przyrodniczych. Hotelik Szczęsne jest właśnie taką „bazą”, gdyż wokół siebie skupia wiele atrakcji turystycznych, a i znajduje się nieopodal stolicy województwa – Olsztyna. Tam można zobaczyć gotycki zamek z XIV w. z ładnym otoczeniem parkowym, leżące w pobliżu Stare Miasto, Planetarium oraz nowocześnie zagospodarowaną plażę miejską nad jeziorem Krzywym (Ukiel) oraz znacznie więcej atrakcji!

Nie można zapomnieć także o przytulnych i komfortowych pokojach, każdy z oddzielnym wejściem oraz łazienką z prysznicem, darmowy internet Wi-Fi, telewizor LCD oraz radio. Co więcej wokół Hoteliku Szczęsne znajdują się ładnie zagospodarowane tereny zielone i zarybiony staw, co także sprzyja wypoczynkowi.

Oferta Hoteliku Szczęsne chwyciła cię za serce? Pragniesz nieco więcej dowiedzieć się na temat tego miejsca? Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie, łącznie z pełnym cennikiem, ofertą baru i pełną galerią zdjęć. Zapraszamy do kontaktu!