Uncategorized

Czy warto zimą odwiedzić Hotelik Szczęsne?

Wizyty i wypoczynek na Warmii i Mazurach zazwyczaj kojarzą się z ciepłymi miesiącami roku, jednak i zimą te rejony mają mnóstwo uroku i oferują wiele atrakcji. Zaśnieżone lasy, pola i zamarznięte jeziora zamieniają się w pejzaże niemal baśniowe, a więc idealne do romantycznych spacerów. A zatrzymanie się w niewielkim i przytulnym pensjonacie staje się niezapomnianym doświadczeniem. W poniższym wpisie prezentujemy wiele powodów, dla których warto zatrzymać się w Hoteliku Szczęsne zimą!

Hotelik zimą
Bar w zimowej scenerii
Łoże dwu osobowe vintage
Ogród hotelowy zimą
dania lokalne w pensjonacie

Pensjonat nieopodal Olsztyna – odpoczynek w trasie

Wiele osób zatrzymuje się w pensjonatach zimą głównie ze względu na odpoczynek w trasie, bardziej lub mniej służbowej, aby – na przykład – bezpiecznie dotrzeć do najbliższych na święta. Takie rozwiązanie oczywiście jak najbardziej pochwalamy, ale nie jest to jedyny powód, dla którego warto wynająć nocleg w hoteliku, gdy za oknem pruszy śnieg. Warto to zrobić nawet dla zwykłego relaksu, aby odpocząć od dnia codziennego, przedświątecznej harówki czy… spędzić romantyczne chwile z drugą połówką – po prostu, ot tak. Co więcej, pensjonaty zimą mają wiele do zaoferowania, gdyż atmosfera w nich potrafi być magiczna!

W Hoteliku Szczęsne można cieszyć się spokojem i harmonią w przytulnych pokojach, a także efektywnie wypocząć. Miejsce to zapewnia pobyt w kameralnych warunkach, z zapewnieniem wszelkiej prywatności – do pokoi prowadzą oddzielne wejścia, a każdy z nich posiada własną łazienkę z prysznicem oraz inne udogodnienia – jak choćby telewizor, radio i darmowe Wi-Fi. Nie można zapomnieć także o komfortowej aranżacji w każdym pomieszczeniu, dzięki której każdy może odnaleźć w tym miejscu spokój.

Hotelik Szczęsne – dlaczego warto odwiedzić go zimą?

Powyższe powody z całą pewnością zachęcają do odwiedzenia Hoteliku Szczęsne zimą, ale jest on idealnym miejscem na zimowy odpoczynek także i z innych powodów. Okolice pensjonatu to lasy oraz inne tereny zielone, a także rozległe jeziora. W pobliżu nie brakuje także sposobności na aktywności na świeżym powietrzu – w Olsztynie nie brakuje atrakcyjnych lodowisk oraz innych atrakcji, które z całą pewnością przypadną do gustu każdemu. Można tu spróbować także regionalnych pierogów lub za dnia odkrywać uroki przyrody na własną rękę – zamarznięte tafle jeziora oraz biały puch w lasach potrafi zrobić baśniowe wrażenie!

Cóż można dodać? Warto wybrać się do Hoteliku Szczęsne i zimą, ponieważ klimatyczne pomieszczenia oraz piękna natura pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój, a i można tu liczyć na liczne inne atrakcje w okolicy. Koniecznie zapoznaj się z ofertą tego nietuzinkowego pensjonatu i nawiąż kontakt!