Uncategorized

Zdrowy styl życia w podróży – Hotelik Szczęsne

Podróżowanie to niesamowite doświadczenie, ale często może zaburzyć nasze zdrowe nawyki. Na szczęście, będąc gośćmi w naszym pięknym Hoteliku Szczęsne, nie musicie rezygnować z dbania o siebie. Otaczający nas pięknie zagospodarowany teren zielony stwarza idealne warunki do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Dziś pragniemy podzielić się z Wami inspiracjami oraz prostymi ćwiczeniami, które możecie wykonać, aby zachować zdrowy styl życia podczas Waszego pobytu.

75
yoga-2662237_640
2019-05-16-17-09-26

Hotelik Szczęsne – inspiracje i ćwiczenia na świeżym powietrzu

  • Spacer wśród natury. Wykorzystajcie nasz uroczy teren zielony do relaksu i spacery. Przyjemna przechadzka wśród drzew, kwiatów i świeżego powietrza przyniesie Wam nie tylko fizyczne korzyści, ale także pozwoli zresetować umysł i naładować pozytywną energią.
  • Poranny trening na trawie. Zacznijcie dzień od aktywności na świeżym powietrzu. Wykorzystajcie zieloną przestrzeń do porannej rozgrzewki, jogi, czy też prostych ćwiczeń rozciągających. To doskonały sposób na pobudzenie organizmu i przygotowanie się na kolejne emocjonujące chwile podczas podróży.
  • Nordic Walking. Nasze malownicze tereny idealnie nadają się do nordic walkingu. Zabierzcie ze sobą kijki do tej formy aktywności i odkrywajcie okolicę w rytmicznych krokach. To świetny trening cardio, który jednocześnie pozwoli Wam delektować się pięknem otaczającej przyrody.
  • Zabawy na trawie. Nie tylko dzieci, ale i dorośli mogą bawić się na trawie. Zacznijcie spontaniczną grę w frisbee, rzutki, czy siatkówkę plażową. Ruch na świeżym powietrzu jest rewelacyjny zarówno dla ciała, jak i nastrój, a dobra zabawa pozwoli Wam poczuć radość podróżowania.
  • Odpoczynek w cieniu. Czasami zdrowy styl życia oznacza także odpoczynek. Wybierzcie wygodne leżaki lub miejsca na kocykach w cieniu drzew, z książką lub ulubioną muzyką. Odpoczynek i relaks są równie ważne, jak aktywność fizyczna, więc pozwólcie sobie na chwilę spokoju i wyciszenia.

Podróżowanie nie musi oznaczać rezygnacji z zdrowego stylu życia. W Hoteliku Szczęsne dajemy Wam możliwość połączenia aktywności fizycznej na świeżym powietrzu z przyjemnością wypoczynku. Wykorzystajcie pięknie zagospodarowany teren zielony do swojej korzyści i cieszcie się niezapomnianymi chwilami podczas Waszego pobytu u nas. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu!