Uncategorized

Tani nocleg dla podróżujących w okolicy Olsztyna

Rozmaite wycieczki, podróże służbowe oraz inne wyprawy często wymagają od nas postoju. Niekiedy zmęczenie bierze nad nami górę i wówczas warto zatrzymać się w jakimś spokojnym miejscu i odpocząć, nawet przenocować. Szczególnie w trasie, gdy jesteśmy kierowcą, nie warto ryzykować swoim zdrowiem i bezpieczeństwem innych, tylko odwiedzić przytulny pensjonat. Jeśli znużenie pochwyci Was na trasie Olsztyn-Szczytno, warto zawitać do Hoteliku Szczęsne, w którym spokojnie możecie się odświeżyć i przespać!

Parking hotelowy
Łoże dwu osobowe vintage
łazienka w pokoju pensjonatu
stolik w restauracji

Orzeźwiający prysznic, przytulne pokoje – Hotelik Szczęsne

Jak wspomnieliśmy powyżej, przystanek w trakcie dłuższej podróży jest zawsze dobrym pomysłem. Szybki prysznic, smaczny posiłek i sen to gwarancja efektywnego wypoczynku i ruszenia w dalszą drogę w pełni energii, w doskonałym samopoczuciu. Hotelik Szczęsne oddaje do dyspozycji gości wiele przytulnych i wygodnych pokoi, w wariantach dla jednej, dwóch lub trzech osób. Warto tutaj dodatkowo wspomnieć, że każdy pokój gościnny posiada osobne wejście, aby zapewnić gościom pełną dyskrecję oraz swobodę.

Poza oddzielnym wejściem, każdy pokój w Hoteliku Szczęsne posiada:
– łazienkę z prysznicem pozwalającą na odświeżenie się,
– darmowy internet Wi-Fi pozwalający na spokojną pracę i rozrywkę dla dzieci,
– telewizor LCD oraz radio jako media dodatkowe.
Pensjonat zapewnia również gościom dostęp do całodobowej recepcji oraz bezpłatnego parkingu, a pokoje można wynająć nie tylko na dobę, ale i na godziny. Jest to więc rozwiązanie idealne dla osób poszukujących noclegu, jak i krótkiej drzemki w trakcie dłuższej jazdy służbowej! Na życzenie klientów wystawiana jest także faktura VAT.

Tani i atrakcyjny nocleg w okolicy Olsztyna

Przytulne pokoje z nowoczesnymi łazienkami i dogodnościami to bez wątpienia znakomity sposób na atrakcyjny i tani nocleg w okolicach Olsztyna. Hotelik Szczęsne jest na każdą kieszeń, dlatego gościem w tym miejscu może być zarówno turysta, jak i wielki biznesmen – i każdy z nich opuści pensjonat w doskonałym humorze. Jeśli szukasz noclegu na Warmii i Mazurach, w spokojnym i kameralnym miejscu, wśród natury – Hotelik Szczęsne to miejsce wprost stworzone dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i opisem tego pensjonatu oraz Baru, w którym można zjeść tradycyjne śniadania oraz przepyszne pierogi. Hotelik Szczęsne to tani nocleg dla każdej osoby podróżującej na trasie Szczytno-Olsztyn!