Uncategorized

O standardach noclegowych w małych hotelikach

Planując wyjazd w interesach czy wypoczynkowy, wiele czasu poświęcamy na znalezienie właściwego noclegu. Obecnie takich obiektów nie brakuje – na pęczki jest rozmaitych moteli, pensjonatów i hoteliki. W naszym artykule skupimy się na ostatniej tej grupie. Jakie więc standardy noclegowe oferują małe hoteliki?

restauracja w hoteliku
dyskretny pokój hoteliku
dyskretny pokój hotelowy na poddaszu
strefa relaksu przy pokoju
dania lokalne w pensjonacie

Czego można spodziewać się po hotelikach?

Hoteliki – jak sama nazwa wskazuje – to mniejsze obiekty noclegowe, które zazwyczaj oferują od kilku do kilkunastu pokoi. Niektóre z nich oferują oddzielne wejścia do każdego oraz zagospodarowane otoczenie do innych rozrywek. Wynajmując pokój w takim miejscu zawsze można liczyć na przytulne łóżko z czystą pościelą, oddzielną i dobrze wyposażoną łazienkę, a także podstawowe kosmetyki (jak choćby mydło) wraz z przygotowanymi ręcznikami. Nie można zapomnieć także o tym, że można u liczyć również na ogrzewanie, wentylację czy ciepłą wodę, a nawet dodatkowe udogodnienie – jak dostęp do darmowego internetu czy też telewizji.

Hotelik Szczęsne

Przykładem doskonale przygotowanego na gości hoteliku jest Hotelik Szczęsne. Oferuje on przytulne pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe w rozsądnych cenach. W tym hoteliku każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i jest wyposażony w telewizor LCD oraz radio (w ofercie jest także darmowy dostęp Wi-Fi). Gościom zapewniony jest także bezpłatny parking, dostęp do całodobowej recepcji oraz piękny teren zielony, wprost stworzony do wypoczynku – z huśtawkami, miejscem do grillowania oraz innymi atrakcjami. Nie można zapomnieć także o hotelikowej restauracji, w której zawsze można zjeść coś ciepłego i smacznego.

Hotelik Szczęsne – bar

W barze Hoteliku Szczęsne można liczyć na przepyszne posiłki – i to w domowym klimacie. W godzinach popołudniowych oferowane są smaczne pierogi, a także napoje zimne i gorące. Rano przygotowywane są śniadania na wcześniej umówioną przez gości godzinę. Co więcej, w barze można zamówić śniadanie klasyczne albo tosty i do wyboru kawę lub herbatę. Dla osób ze specjalną dietą przygotowywane są śniadania na życzenie np. bez wędliny.

Jeśli szukasz komfortowego noclegu urlopowego lub służbowego w okolicy Olsztyna, koniecznie zapoznaj się z ofertą Hoteliku Szczęsne!